Biz Kimiz

Firmamız Ebiscup  Ağaç Ve Kağıt Ürünleri  ismi altında 2014 yılında kurulmuştur. Ebiscup  Ağaç Ve Kağıt Ürünleri faaliyetlerini zamanla farklı ürünlerle zenginleştirmiştir. Perakende ve toptan satış alanında binlerce çeşit ürünle ana dağıtıcılık, ithalat, ihracat faaliyetlerini hala sürdürmektedir. Kağıt bardak ve tabak üretimine 2500 metrekarelik kapalı alanında devam etmektedir. Her geçen gün yeni yatırımlarla artan üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarına dağıtım yapmaktadır.

Ebiscup Markası firmamızın tescilli markasıdır. Tüm ürünlerimiz markamız için belirlediğimiz standartlarda üretilmektedir. Her aşamasında kontrollü üretim son teknoloji ürünü makine parkımızda yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bir çok noktada dağıtımı yapılan ürünlerimizin tamamı ebiscup kalitesini temsil etmektedir. Kalitemizi ve üretim kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileri taşımak için çalışmalarımız sürmektedir.

Hedeflerimiz

Firmamız kuruluşundan bu yana  üretim alanında yaptığı yatırımlara hız kesmeden devam edecektir. %100 yerli sermayesi ile yerli üretim makine ve ekipmanlara olan desteğini de sürdürerek ülkemizde artan ihracat grafiğine katkıda bulunmak en temel hedeflerimizdendir. Kendi teknolojisini kendisi üretmiş, istihdam yaratarak ülke ekonomisine can veren Türk Sanayisi en büyük arzumuzdur. Bu amaç ve hedef doğrultusunda teknoloji ve ar-ge çalışmalarımız kısa vadeli değil geniş zaman dilimlerini kapsayan çalışmalardır. İnancımız kendi alanında uzmanlaşmış, teknolojik bağımsızlığa kavuşmuş bir üretim tekniğini tüm ülkedeki meslektaşlarımıza örnek teşkil edecek şekilde başarmaktır.

Rekabet anlayışımız daha iyi hizmettir. İthalata dayalı hazır ürünleri alıp satarak istihdamı düşüren ticaret anlayışı firmamızın prensipleri arasında yer almamaktadır. Ebiscup firması ; olarak üreterek, değer katarak, geliştirerek, hedefleri daha ileriye taşıyarak en iyiden hiç bir zaman vazgeçmemek firmamızın